The Rebel

 

Kilka słów o nas

Witamy na naszej stronie. Jesteśmy Rebel Media, niedużą agencją mediową, która specjalizuje się planowaniu i optymalizacji zakupu mediów 360st – od kampanii TV poprzez media digital, a na radiu kończąc. Moglibyśmy tutaj napisać, że nie jesteśmy agencją sieciową i nie mamy KejPiAji z centrali w Dublinie. Moglibyśmy też napisać, że bardzo angażujemy się w każdy projekt i podstawą naszego działania jest bliski kontakt z klientem oraz zrozumienie podstaw jego biznesu, żeby osiągać jak najlepsze rezultaty. Moglibyśmy też napisać wiele innych rzeczy, ale … to byłoby typowe. A my jesteśmy Rebel Media. Dlatego wolimy, żebyście przeczytali co o współpracy z nami mówią nasi Klienci, a 78% z nich po pierwszym projekcie zostaje z nami na dłużej.

 
 

Co o nas mówią Klienci?

 
 • Castorama od kilku lat realizuje projekt TV – ‘Dorota Inspiruje’. Program ten okazał się dużym sukcesem zmieniając wizerunek samej marki ale przede wszystkim inspirując przyszłych klientów do zmian. Projekt z każdym rokiem jest coraz bardziej skomplikowany więc zależało nam na profesjonalnej współpracy oraz zwiększenia efektywności samych działań plus maksymalnym wykorzystaniu jego potencjału. Do współpracy zaprosiliśmy Rebel Media, które przejęło większość zadań związanych z jego prowadzeniem, wprowadziło ciekawe zmiany, a także rozszerzyła jego formułę. Bez cienia obawy mogę polecić Rebel Media jako jeden z najlepszych zespołów na rynku w obszarze product placement i branded content.
 • SM_Mlekpol_logo
  Od kilku lat Rebel Media współpracuje z nami przy aktywnościach wokół programu „Doradca Smaku”. To zgrany zespół osób profesjonalnie podchodzących do każdego zadania. Zawsze możemy liczyć na ich dostępność i kreatywne podejście do stawianych zadań. Rebel Media umiejętnie łączy swoje ogromne doświadczenie w obszarze mediów, szczególnie telewizji z pomysłowością przy realizacji nawet najbardziej wymagających zadań.
  Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu
  Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol
 • Beko_logo_png_duze
  Rebel Media - zaangażowanie, determinacja w skutecznej realizacji zadań, profesjonalne podejście do potrzeb klienta – to są rzeczy, które przychodzą na myśl gdybym miał opisywać współpracę z Rebel Media.
 • Prymat_logo_cmyk_cien
  Z firmą Rebel Media pracujemy od ponad siedmiu lat. Zrealizowaliśmy wspólnie wiele projektów od całkiem małych po bardzo duże i złożone, jak choćby „Mistrz Smaku” obejmujący swym spektrum w zasadzie wszystkie kanały mediowe. Przy wszystkich tych działaniach wspierało nas Rebel Media wykazując się, za każdym razem, pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i kompetencjami. To co szczególnie cenię sobie we współpracy z Rebel Media to nastawienie na nasze potrzeby i perspektywę. Klient w centrum uwagi agencji, po prostu.
 • AgataSA_logo_png
  Od kilku lat integralnym elementem działań Salonów Agata jest długofalowa obecność marki w najpopularniejszych kobiecych serialach i treściach TV, w postaci lokowania produktu. Prowadzenie takich działań wymaga doskonałej znajomości rynku TV, specyfiki procesu realizacji treści TV, wysokiego zorganizowania i stałego nadzoru nad projektem. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Rebel Media w tej kwestii – osoby tam pracujące to eksperci w tej dziedzinie. To był oczywisty wybór.