Szukamy

Lista ofert

Senior Media TV planner/buyer

Zakup dużej kampanii TV nie stanowi wyzwania dla Ciebie wyzwania. Znasz się na zakupie cennikowym i wiesz jak wybrać te najlepsze spoty. Wiele razy optymalizowałeś/-aś split stacji pod względem kosztowym i zasięgowym. Broniłeś/-aś swoich rekomendacji telewizyjnych zarówno w zespole jak i przed klientem. Chciałbyś/chciałbyś się rozwijać i zarządząć pracą zespołu buyingowego, mieć więcej samodzielności i odpowiedzialności. To jest oferta dla Ciebie - poznaj szczegóły!

Junior Media TV planner / buyer

Planujesz lub kupujesz TV dla klientów? Lubisz pracę z danymi? Masz otwartą głowę? Szukasz nowych wyzwań i chcesz się rozwijać? Zajrzyj po szczegóły tej oferty - mamy coś w sam raz dla Ciebie!

Montażysta

Znasz Adobe Premiere, DaVinci Reslove? Masz doświadczenie w montażu? Praca w zespole to coś dla Ciebie, a kreatywność to Twoje drugie imię? Jeśli na dokładkę jesteś zorganizowany/-a i potrafisz pracować z briefem, to mamy coś dla Ciebie!

Specjalista ds. Sprzedaży

Media, reklama i komunikacja nie są dla Ciebie niczym nowym, lubisz pracę z klientem. Jesteś zorientwany / -a na cel i potrafisz samodzielnie i z determinacją realizować potrzeby klientów. Łatwo nawiązujesz kontaty i dbasz o relacje z tymi, których poznałeś. Wiesz jak zrozumieć potrzeby klienta i pomóc znaleźć mu właściwe rozwiązania: zajrzyj poniżej, to oferta dla Ciebie!